• Produktová fotografia fľaše Frndžalica | BOLD

Klient

FRNDŽALICA

Nová značka alkoholického nápoja Frndžalica potrebovala získať trakciu a úspešne vstúpiť na domáci trh. Uvedenie prvého produktu na trh bolo pre ňu extrémne dôležité. Bolo potrebné dostať ju do správneho segmentu a začať ihneď predávať.

STRATÉGIA

Frndžalica je prémiový alkoholický nápoj. Cieľovú skupinu tvoria prevažne patrioti oceňujúci tradičný slovenský nápoj určený ku špeciálnym príležitostiam a výnimočným chvíľam. V prémiovej kategórii však už dominujú trhu zabehnuté značky s výborným marketingom. Prezentácia Frndžalice preto musí spĺňať vysoké kritériá a vytvárať ten najlepší dojem.

Produktová fotografia

Kvalitné produktové fotografie, ktoré budú vizuálne konkurovať najlepšim značkám na trhu.

Reklamná grafika

Pútavé bannery a reklamná grafika pripravená na použitie do reklamných kampaní.

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

Fľašu sme fotili na bielom pozadí a fotografie pripravili na použitie v letákoch veľkých potravinových reťazcov. Tie tvoria jeden z hlavných predajných kanálov, na ktoré sa spoločnosť rozhodla sústrediť.

Produktová fotografia nápoja Frnžalica | BOLD

PREZENTÁCIA

Okrem marketinogových materiálov zameraných čisto na predaj boli spustené aj kampane s cieľom zadefinovať značku do želanej cieľovej skupiny. Reklamné grafiky sme uverejnili vo viacerých populárnych lifestylových magazínoch, kde pomohli značke vytvoriť dobrý imidž.

Reklamná grafika pre značku Frndžalica v časopise | BOLD

Reklamná grafika

Okrem fotografii sme pre tlač pripravili aj spektrum vyladených reklamných grafík spojených s témou lesa a zbojníctva. Táto tematika úzko súvisí s pôvodom nápoja a napomáha dostať produkt bližšie k cieľovej skupine zákazníkov.

Reklamná grafika pre značku Frndžalica | BOLD
Rolovacie bannery pre značku Frndžalica | BOLD

VÝSLEDNÝ EFEKT

Uvedenie na trh prebehlo veľmi úspešne a prvá testovacia várka v objeme 5000 fliaš bola predaná v priebehu niekoľkých mesiacov. Pozitívne výsledky predaja položili základ aj pre expanziu firmy na okolité zahraničné trhy.

5000+

Predaných fliaš

Chcete aj Vy pomôcť pri uvedení
Vášho produktu na trh?

Kontaktujte nás