Pomáhame realizovať

ODVÁŽNE VÍZIE

Hello

MY SME BOLD

BOLD Digital je digitálna marketingová agentúra, ktorá pomáha preraziť firmám s veľkými ambíciami. Našim cieľom je pomôcť im stať sa lepšími, nech už je ich zámer konkurovať v zahraničí alebo zrovnávať sa s najlepšími doma na Slovensku.

Prečo práve my?

Aby ste sa dostali do povedomia, musíte sa odlíšiť alebo inými slovami byť BOLD. Spoluprácou s nami získate výhodu hneď v niekoľkých oblastiach.

Efektívna marketingová stratégia

Sami najlepšie poznáte svojich zákazníkov. Spolu vypracujeme efektívnu marketingovú stratégiu, ktorá bude mať logiku a stane sa základom budúceho rastu.

Zlepšenie prezentácie

Zlepšíme prezentáciu Vašich služieb alebo produktov, vďaka čomu stúpne ich hodnota v očiach zákazníkov, čo sa pozitívne odzrkadlí aj na tržbách.

Účinná reklama a marketing

Zefektívnime komunikáciu Vašej značky a prispôsobime ju jazyku Vašich zákazníkov. Reklamnými kampaňami oslovíme relevantnú cieľovú skupinu.

Pomoc pri vstupe na zahraničný trh

Za pomoci našej siete prekladateľov pripravíme lokalizáciu Vašej webovej stránky a marketingových materiálov pre vstup na zahraničný trh.

NÁŠ TÍM

Michal Hmirák

Michal Hmirák

Managing Director

Michal sa venuje marketingu už 10 rokov. Počas tejto doby dokázal získať skúsenosti pri spolupráci s veľkými nadnárodnými spoločnostiam, ale i malými startupmi. Klientom pomáha zadefinovať správnu víziu, stratégiu a zabezpečuje, aby marketingové kampane dosahovali čo najlepšie výsledky.


Juraj Mička

Juraj Mička

Digital Specialist & Designer

Juraj je skúseným členom tímu. Za svoju kariéru stihol pracovať už na troch kontinentoch a v štyroch krajinách. Aktívne sa zaujíma o digitálny marketing, dizajn a tvorbu webu. Okrem toho je aj výborný copywriter, ktorý dokáže vykúzliť zaujímavý článok na každú tému.


Marián Svítek

Marián Svítek

Photographer

Marián je naozajstný profesionál. Už dlhé roky je jeho odborom produktová fotografia a marketing. Má veľa skúseností z rôznych odvetví. Ťažko by ste hľadali niekoho, kto Vám dokáže pripraviť lepšiu prezentáciu portfólia alebo produktov ako on.


MV

Martinka Valášková

Project manager

Martina má rada vo veciach poriadok a všetko pekne pod kontrolou. Jej najsilnejšou zbraňou je time manažment. Neunikne jej ani tá najmenšia maličkosť a pre klienta dokáže urobiť naozaj čokoľvek. Manažovanie komplikovaných projektov je pre ňu hračka.


Tomáš Jacko

Tomáš Jacko

Business Development Manager

Tomáš má dar komunikovať. Šesť rokov štúdia v Anglicku a jeho bohaté skúsenosti so vzdelávaním a poskytovaním služieb ho naučili, že na prvom mieste je vždy klient. Či už komunikuje so začínajúcim startupistom alebo riaditeľom medzinárodnej korporácie, vie sa presne prispôsobiť potrebám klienta.

Ste pripravení s nami spolupracovať?
Radi s Vami nájdeme spoločnú reč.

Kontaktujte nás