Klient

ICS-DIGITAL

Anglická firma ICS-digital dodáva kreatívny obsah viacerým národným a nadnárodným klientom a spoločnostiam. V snahe pomôcť im prilákať zákazníkov na stránky a zvýšiť mieru interakcie, ICS-digital potrebovalo vylepšiť pozície klientskych stránok vo vyhľadávačoch a vytvoriť pôsobivý obsah, ktorý by návštevníkov nielen upútal ale bol aj naservírovaný v ich rodnom jazyku.

STRATÉGIA

Keďže väčšina klientov ICS-digital sa pohybuje v športovom a v stávkarskom odvetví, veľkou časťou našej práce bola tvorba, distribúcia a správne zacielenie obsahu, ktorý zaujímal danú cieľovú skupinu. Zvýšenie návštevnosti klientských stránok sme riešili strategickou tvorbou viac-jazyčného textového obsahu a na zvýšenie povedomia sme využili infografiky.

Infografiky

Obrázky s informačnou hodnotou zdieľané na sociálnych sieťach a web stránkach napomáhajúce k zvyšovaniu povedomia o značke.

Publikovanie obsahu

Zverejňovanie článkov a infografík v našej sieti partnerských webov za cieľom zvýšenia návštevnosti a zlepšenia SEO.

Blogové články

Originálny obsah pomáhajúci zviditeľniť weby klientov a zlepšujúci výsledky vyhľadávania pomocou strategického zakomponovania kľúčových slov.

Lokalizácia obsahu a preklady

Tvorba a preklady obsahu umožňujúce klientom ICS-digital osloviť zákazníkov aj ďaleko za hranicami krajiny, a to hlavne v Juhovýchodnej Ázii.

INFOGRAFIKY

O infografiky prejavili klienti veľký záujem, čo sa pozitívne prejavilo aj na obrate. Tvorili sme ich s prihiadnutím na klientovu identitu a obsah sa snažili vyzdvihnúť použitím dizajnových prvkov viažucich sa na danú udalosť, či už je to farba, typografia alebo iné. Rovnako sme si dali záležať aj na obsahu. Ten musel obsahovať užitočné informácie, byť vizuálne pútavý a aj „ľahko stráviteľný.“

ICS Infografiky | BOLD

12

Získaných klientov

57

Infografík

+67k

Nárast tržieb

  • Infografiky pre anglických aj zahraničných klientov | BOLD

SEO a blogové články

Blogové články a reporty boli významnou súčasťou stratégie pre distribúciu športovo zameraného obsahu, a to najmä z hľadiska pozície vo vyhľadávaní. Články ponúkali čitateľom stručný prehľad odohraného stretnutia a samozrejme spätný link na stránku klienta. Vytvorený obsah si potom našiel uplatnenie na stránkach samotných klientov a aj weboch naších partnerov, kde zlepšoval off-site SEO.

Blogové články zverejnené na partnerských stránkach | BLOG

170

Partnerských stránok

786

Článkov

5

Rokov spolupráce

Lokalizácia a preklady

Lokalizácia obsahu dokáže firmám otvoriť dvere aj ďaleko za hranicami pôsobiska. Medzi jazyky, pomocou ktorých sme pomohli klientom osloviť zahraničných zákazníkov, patria Angličtina, Arabčina, Indonézština, Japončina, Kórejčina, Turečtina, Thajčina, Vietnamčina a Malajčina.

Obsah stránky ICS-digital lokalizovaný do ázijských jazykov | BOLD

9

Jazykov

13

Prekladateľov

3

Kontinenty


VÝSLEDNÝ EFEKT

S infografikami a prekladom obsahu sme trafili do čierneho. Zatiaľ čo pravidelný blogový obsah pomohol klientským stránkam upevniť si pozíciu vo vyhľadávačoch, boli to práve infografiky, ktoré klientov ICS-digital zviditeľnili najviac a pomohli im vytŕčať z davu. Sieť našich prekladateľov do Ázijských jazykov navyše spoločnosti ICS-digital pomohla rozšíriť ponuku služieb a vylepšiť si pozíciu ako globálny dodávateľ obsahu.

Chcete aj Vy vytŕčať z davu a vedieť
navštevníkom ponúknuť kvalitný obsah?

Kontaktujte nás